Hakkımızda
Firmamızın sektörel gelişimini yakından inceleyin.

Yeni Yıldırım Elektrik; elektrik ve elektrik tesisatı hizmetiyle 1948 yılında Konya’da Ali Çoktosun tarafından kurulmuştur. Elektrik ve elektrik tesisatı hizmetiyle başlangıç yapan Yeni Yıldırım Elektrik, elektrik malzemeleri toptancılığına Ömer, Tayyar, Mehmet ve İsmail Çoktosun ortaklığında devam etmiş ve yurt çapında çok önemli başarılara imza atmışlardır.

Yeni Yıldırım Elektrik San ve Tic. Ltd. Şti’nin ana faaliyet alanı alçak ve orta gerilim elektrik malzemeleri, şalt ve teknik elektrik malzemeleri, dekoratif iç ve dış cephe aydınlatmaları ürünlerini en kaliteli markalarla en kaliteli hizmetle satışa sunmaktadır. Ayrıca; Yeni Yıldırım Elektrik, elektrik malzemeleri satışıyla birlikte önemli ve başarılı projelerde de yer alarak ortaya koyduğu iş örnekleriyle gurur duymaktadır.

Yeni Yıldırım Elektrik 1948’den günümüze kadar devam ettirdiği dengeli ve istikrarlı büyüme politikaları ve sunduğu kaliteli geniş ürün yelpazesiyle ülkemizde yüksek pazar payına sahip, sektörde farklılığını gösteren bir firmadır.

Misyonumuz

Hizmetlerimizde müşterilerimize en yüksek değeri ve kaliteyi sunarak, “insana yapılan hizmet en yüce hizmettir” perspektifinde %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır.

Yeni Yıldırım Elektrik San. Tic.Ltd.Şti., sahip olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, insan haklarına olan saygısı ve ahlaki değerlere bağlılığı sayesinde müşterileriyle, tedarikçileriyle ve çalışanlarıyla uzun vadeli ve güvenilir ilişkiler kurmuştur.

Vizyonumuz

Şirket olarak vizyonumuz; “Daima en iyi olmak ve en iyi hizmeti sunmaktır”.

Şirket Politikamız

- Hizmet kalitesi ve güvenirliliğinin, en önemli değer olduğunun bilinciyle çalışmak.
- Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında etkili olduğuna inandığımız hizmet ve ürün kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak.
- Şirketimizin vizyonunu ve misyonunu gerçekleştirebilmek için, sürekli kaliteyi ve yeniliği takip etmek.
- Müşterilerimizin değişen, gelişen isteklerini karşılayacak ürünleri araştırmak.

Kurumsal