Hakkımızda
Firmamızın sektörel gelişimini yakından inceleyin.

1948 yılında Konya' da Ali Çoktosun tarafından kurulan Yeni Yıldırım Elektrik, elektrik tesisatı işiyle hizmete başlamıştır. Elektrik malzemeleri toptancılığına Ömer, Tayyar, Mehmet ve İsmail Çoktosun ortaklığında devam etmiş ve yurt çapında önemli başarılara imza atmışlardır.

"İnsana yapılan hizmet en yüce hizmettir" perspektifinde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Ali Çoktosun
Hakkımızda
Sektörler
Enerji ve aydınlatma gereksinimini sağladığımız farklı sektörler

1943 yılından  beri  faaliyet gösteren şirket, sahip olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, insan haklarına olan saygısı ve ahlaki değerlere bağlılığı sayesinde müşterileriyle, tedarikçileriyle ve çalışanlarıyla uzun vadeli ve güvenilir ilişkiler kurmuştur.

Hastaneler
Hastaneler
İnşaat ve Proje Şirketleri
İnşaat ve Proje Şirketleri
Okullar
Okullar
Oteller
Oteller
Sanayi Siteleri
Sanayi Siteleri
Resmi Binalar
Resmi Binalar
Haberler & Duyurular
Firmamıza dair tüm haberleri ve duyuruları takip edin.

Yeni Yıldırım Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, 1948'den günümüze değin devam ettirdiği dengeli ve istikrarlı büyüme politikaları ve sunduğu geniş ürün yelpazesi ile yurt çapında yüksek pazar payına sahip, sektörde aranılan ve istenilen bir firmadır.

Multimedya
Firmamızın üretim ve ürün detaylarını inceleyin.

Yeni Yıldırım Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti' nin ana faaliyet alanı alçak ve orta gerilim elektrik malzemeleri, şalt ve teknik elektrik malzemeleri, dekoratif, iç ve dış cephe aydınlatmaları ticaretidir.